Niečo o nás

O nás

Gojiberries.sk je internetový obchod, ktorý sa špecializuje na zdravú a špeciálnu výživu, ako napríklad makrobiotickú, bezlepkovú, vegetariánsku a diabetickú. Ďalej na biopotraviny, prírodnú kozmetiku a ekologickú drogériu.

Naša filozofia je jednoduchá. Snažíme sa byť uvedomelými a zodpovednými spotrebiteľmi. Myslíme si, že to, čo konzumujeme, čím sa umývame a čo používame na upratovanie a čistenie, ovplyvňuje jednak nás samých, ale i naše okolie. Preto by sme mali dbať na to, aby sme nezaťažovali seba, svoju rodinu ani prostredie, v ktorom žijeme. Čím? Napríklad nemusíme zahlcovať svoje telo neprirodzenými látkami v potrave a kozmetike. Tým sa vyhneme mnohým zdravotným problémom. A ak už sú niektoré zdravotné problémy realitou, často môžeme buď zmierniť ich dopad, alebo sa ich aj úplne zbaviť. Neponúkame Vám žiadne zázraky, len možnosť zdravšej voľby.

 Hlavným cieľom internetového obchodu Gojiberries.sk je Vaša spokojnosť. Chceme ju dosiahnuť širokou a kvalitnou ponukou cenovo dostupných výrobkov, prvotriednym servisom a rýchlou dodávkou tovaru.

VÝHODY e-shopu Gojiberries.sk – Prečo nakupovať u nás?
Ponúkame jednoduchý a prehľadný nákupný systém s možnosťou ukladania obľúbených produktov, vrátane sumarizácie všetkých objednávok.

O stave každej objednávky Vás informujeme e-mailom.

Tovar zasielame kuriérom, nie poštou. Objednaný tovar Vám prinesie kuriér priamo ku Vám domov (zväčša na druhý pracovný deň po vyskladnení tovaru), alebo Vám ho donesie do práce, či na inú Vami určenú adresu. A hlavne nemusíte stáť v radách na pošte 🙂

V ponuke nášho internetového obchodu nájdete iba overený tovar, ktorý sa snažíme mať v dostatočnom množstve na sklade. Ak náhodou vznikne situácia, že je v danom momente niektorý tovar vypredaný, ihneď kontaktujeme našich dodávateľov a telefonicky, príp. e-mailom Vás informujeme, kedy tovar naskladníme.

Radi Vám pomôžeme a poradíme. Stačí nás kontaktovať e-mailom.

Máme veľmi dobré ceny, lacnejšie v porovnaní s kamennými predajňami, pretože nemusíme platiť vysoké nájomné.

U nás nájdete širokú ponuku biopotravín, makrobiotickej stravy, zdravej a špeciálnej výživy, ekodrogérie a ekokozmetiky.

Ponúkame pravidelné akcie, zľavy a výpredaje.

Pripravujeme pre Vás zaujímavé súťaže o hodnotné ceny.

Pripravujeme sekciu plnú chutných receptov.

VÝHODY REGISTRÁCIE:
Pri nákupe sa stačí iba prihlásiť – nemusíte znova pracne vypisovať formulár s kontaktnými údajmi a adresou doručenia.

Môžete byť pravidelne informovaní o našich akciách a novinkách.

Môžete si prezerať sumarizáciu vašich objednávok.

Vkladať vybrané produkty medzi obľúbené.

Môžete byť zaradení medzi našich VIP-zákazníkov, ktorým sa v systéme automaticky zobrazujú ceny s ich aktuálne pridelenou VIP-zľavou.